Visos gėlės ir kiti produktai

Rožė

2.50 

Neabejotina ir nenurungiama gėlių karalienė rožė privers pasijusti karaliene ir bet kurią moterį. Rožės – niekada nesenstanti ir neblėstanti klasika, tad tinkamos dovanoti visiems ir visomis progomis, bet yra tobulas pasirinkimas norint išreikšti savo karštus jausmus. Tam labiausiai tiks raudonų rožių puokštė.

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

Išvalyti
Aprašymas

Rožės – ne tik prabangos ir klasikos simbolis, bet tai gėlės, kurios pačios mėgsta prabangą – dėl to labiausiai tiks komponuojamos su tos pačios ar kelių spalvų rožėmis. Rožės yra turtingos savo spalvomis, tad kiekvienos spalvos rožių puokšte galime pasakyti skirtingus dalykus. Baltos rožės simbolizuoja tyrumą, nekaltumą, paslaptingumą bei pagarbą. Ne veltui nuotakos dažniausiai renkasi baltos spalvos sukneles. Raudona rožė simbolizuoja meilę, aistrą, drąsą ir pagarbą. Rožinės rožės tai – laimė, elegancija, žavesys, meilumas, romantika. Rūpestį, draugystę ir džiaugsmą simbolizuoja geltonos rožės. Oranžinės spalvos gėlės – entuziazmą, troškimą, pasididžiavimą ir nuoširdumą. Gana reta, alyvinė spalva – didybę, pagarbą ir meilę iš pirmo žvilgsnio. Ryškiosios mėlynosios rožės – paslaptingumą ir nepasiekiamumą. Rožė tai gėlė, kuri gana ilgai išsilaikys nepakeitusi savo išvaizdos. Taip pat dailiai atrodys net ir sudžiovinta, tad prisiminimas apie Jus išliks ilgam…

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina